Šī mincīte ļoti meklē savu īsto cilvēku… Vai tas varētu būt tu?

0 komentāri

Mīļā, rotaļīgā un bezgala skaistā kaķu meitene Mila meklē savu īsto cilvēku! Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes?

Mila ir īpaša kaķenīte, viņai nav pareizi attīstījušies ķepu pirkstiņi, un tādēļ ir deformēti nadziņi. Viņa nevar ieskrāpēt vai kaut ko aizķert, pat ja gribētu. Kaķenīte tika atnesta uz klīniku iemidzināšanai, jo piedzimusi citādāka nekā citi. Tagad Mila jau kādu laiciņu dzīvojas pagaidu mājās un jūtas brīnišķīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mila ir ļoti aktīva, jauka un rotaļīga kaķu meitene. Apmēram 6 mēnešus jauna, vakcinēta, sterilizēta. Aktivitāšu un dzīvīguma ziņā ne ar ko neatšķiras no saviem sugas brāļiem, lai gan ir īpašais kaķēns. Kaķenīte pārvietojas nedaudz citādāk kā citi, bet viņai tas nesagādā ne grūtības, ne sāpes. Mila ir dzīvespriecīga, no sirds izbauda katru mirkli un ļoti vēlas atrast savu cilvēku, kurš viņu iemīlēs un lutinās, neskatoties uz iedzimto atšķirību no citiem. Esam bijuši ar kaķenīti pie daktera uz konsultāciju saistībā ar Milas ķepiņām, rakstīts Palīdzēsim dzīvniekiem Facebook lapā.

Pirkstiņu deformācija Milai ir radusies ģenētikas dēļ un to novērst nav iespējams. Tā kā viss saistīts ar ģenētiku, tad Milas gadījumā ir jāapzinās, ka pastāv iespējamība, ka kādas novirzes no normas varētu būt arī kādiem iekšējiem orgāniem. Dakteris iesaka Milu pareizi barot ar kvalitatīvu pārtiku, kura nesatur augu izcelsmes olbaltumvielas arī papildināt uzturu ar vitamīniem un sekot līdzi Milas attīstībai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas