Sētniekiem Rīgā izdomas netrūkst

0 komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs iemūžinājis kāda pašpārliecināta sētnieka darbu, kurš sagrābtās lapas nevis savāc maisos, bet izgāž tās uz ceļa braucamās daļas.

Video uzņemts Ventspils un Lielirbes ielas krustojumā, tieši pie Panorama Plaza. Kad konkrētajā vietā ierodas Bez Tabu komanda, redzams, ka sētnieki ir labojušies, viņi lapas, nevis met uz ceļā, bet gan rūpīgi savāc maisos.

Video redzamais sētnieks nav sastopams, bet viņa amata brāļi par šo gadījumu ir labi informēti.

Plašāk skatieties TV3 raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas