Sestdien notiks atvadas no bojā gājušā kaitbordista

0 komentāri

Atvadīšanās no bojā gājušā kaitbordista Renāra Mileikas notiks sestdien, 9. janvārī, Milzkalnē, Šlokenbekas muižā.

Renāra Mileikas meklēšanā iesaistījās liela daļa Latvijas iedzīvotāju – sociālajos tīklos īpašās viņa atbalsta grupās iesaistījās tūkstošiem cilvēku, daudzi simti vairāku diennakšu laikā meklēja kaitbordistu gar jūras krastu. Atsaucīgi bija arī visi dienesti, kuri iesaistīja papildu spēkus – gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), gan Nacionālie bruņotie spēki (NBS), gan jūras spēku flotile, aizsardzības ministrijas struktūras, kā arī daudzas pašvaldības.

Latvijas iedzīvotāju atsaucība un palīdzība tika vērtēta arī no sociālantropologu viedokļa, ka cilvēki ir gatavi steigties palīgā citiem.

Daudzi sociālajos tīklos norādīja, ka Renāra Mileikas meklēšanas akcija vienoja vairāk nekā citi pasākumi, kuru mērķis ir no valsts puses apzināti vienot sabiedrību.

Runājot par Renāra Mileikas bojāejas iemesliem, tiek pagaidām vēl tiek skaidroti, taču pieļauts, ka viņš iepūsts jūrā un kādas kļūmes vai traumas dēļ nebija spējīgs saviem spēkiem izkļūt krastā spēcīgā vēja dēļ.

Viņu atrada 20 kilometrus no pazušanas vietas jūras krastā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas