Servitūta dēļ starp šiem zemes saimniekiem izcēlies kašķis

4 komentāri

Divu Mārupes zemes īpašnieku attiecībās ir vērojams liels saspīlējums, jo viens no viņiem sava uzņēmuma vajadzībām izbūvējis servitūtu, kuru neļauj izmantot otram uzņēmējam.

Tādējādi otrs uzņēmums, kas uz turpat blakus esošo zemesgabalu nevar tikt ceļa aizšķērsojuma dēļ un ir aizkavējušies būvdarbi, kas tam nodarot vismaz 3000 eiro lielus zaudējumus dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abu pušu pārstāvji satiekas arī brīdī, kad viesojas Bez Tabu filmēšanas komanda, un neizskatās, ka tuvākajā laikā viņu attiecībās ir gaidāms kāds uzlabojums. Vismaz ne bez vēršanās tiesā…

Skaties foto:

Skaties video:

4 komentāri

TOP komentāri

 • Antons
  +1

  Antons

  Divi pseidouzņēmēji - gailēni mērās krāniem

  17.11.2015 06:58

 • xD
  0

  xD

  Servitūts ir autoceļu un īpašumu savienojošs ceļveidīgs "radījums", parasti par servitūtu sauc piebraucamo ceļu kaut kam, un tas atrodas uz cita vai dalīta īpašuma, vai kaut kā tā.

  18.11.2015 09:39

 • Oskars
  0

  Oskars

  Vecrīgā arī tm bandīt tagad pārńem hosteli, policija neko nevar izdarit!

  18.11.2015 00:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas