Sēņotājs “nejauši aizsēņojas” līdz pašai Krievijai. Viņu aptur robežsardze

1 komentārs

Pagājušajā diennaktī Latvijas robežsargiem nācies saskarties ar vairākiem nelikumīgiem gadījumiem saistībā ar izceļošanu no Latvijas.

Lidostas Rīga robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka uz Londonu izlidojošām Latvijas pilsonēm (nepilngadīga māte ar bērnu) nav vismaz viena vecāka notariāli apliecinātas piekrišanas bērna patstāvīgai izceļošanai no valsts. Sagatavoti lēmumi par liegumu personām izceļot no Latvijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Terehovas robežkontroles punktā robežsargi atklāja, ka no Latvijas izbraucošā Latvijas nepilsoņa vadītā automašīna Mercedes Benz Viano atrodas starptautiskā meklēšanā. Persona kopā ar automašīnu aizturēta un nodota policijas darbiniekiem.

Latvijas mežos sastopamās sēnes:

Daugavpils pārvaldes robežsargi pierobežas joslā, aptuveni kilometru no Valsts robežas, konstatēja, ka Latvijas nepilsonim nav speciālās uzturēšanās caurlaides. Atrašanās iemesls pēc personas vārdiem – sēņošana. Personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Kopumā ceturtdien, 30. jūlijā, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 33 likumpārkāpumus.

1 komentārs

TOP komentāri

  • jans
    +1

    jans

    Jocīgi,sēņotāju noķer pie robežas,bet nelegālos ieceļotājus čupām ķersta vai pa visu Latviju!Kā tad notiek tā robežas apsargāšana?

    31.07.2015 13:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas