Seile: Saņēmu milzum daudz nosodījuma; man nav tik bieza āda, lai to ignorētu

2 komentāri

”Es redzēju, ka ir milzum daudz nosodījuma manis pieņemtajam lēmumam. Man nav tik bieza āda, lai varētu ignorēt šo. Līdz ar to es nevēlos būt vīzdegunīga un ignorēt tautas sajūtu. Man ir ļoti rūpīgi jāizvērtē, ko es vēroju vakar – šo nosodījumu, kā arī saņemtās atbalsta īsziņas un e-pastus… Viedokļi ir ļoti polarizēti abās pusēs,” sacīja M. Seile.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – pastāv iespēja, ka tuvāko dienu laikā no amata atkāpsies Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile. Taču no viņas šāds solis netiek prasīts, raidījumam 900 Sekundes atzina Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas pārstāve Aiva Rozenberga.

“Man nav šā lēmuma šobrīd, es vēlos padomāt, parunāt ar premjeri un tad pieņemt lēmumu,” sacīja M. Seile. Viņa atzina, ka pēdējās dienas ir pagājušas krīzes režīmā, tādēļ nepieciešams laiks, lai izvērtētu notikušo.

“Tagad nav svarīgākais runāt par manu demisiju, bet par bērnu veselību. Tas nav normāli, kas mēs, pieaugušie, organizējam svētkus bērniem, bet viņiem rodas veselības problēmas,” sacīja M. Seile.

Tajā pašā laikā viņa atzina, ka krīze palīdzējusi izgaismot tās problēmas, kas ir bijušas svētkos, un tagad tās būs jāvērtē. “Mums ir jāizvērtē, kas Latvijā mainījies pēdējo 10 gadu laikā, [..] lai šie svētki būtu svētki bērniem,” sacīja M. Seile.

“Veselības problēmas bija ne tik daudz mazajiem bērniem, bet pusaugu meitenēm,” sacīja M. Seile. Attiecībā uz pārtiku – šobrīd nav nekādu indikāciju, ka pārtika varētu būt vainojama veselības problēmās, taču ir jāsaprot, ka bērniem ir dažādi ēšanas paradumi.

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Nekļūdās tie, kas neko nedara, tas ir vispārzinams fakts, bet man tomēr likās dīvaini, ka šo kļūdaino lēmumu pieņēma cilvēks, kas darbojies Iespējamajā misijā, kuras dalībnieki nekad nav bijuši burta kalpi.Aizliegt jau vienmēr ir visvieglāk.Taisnība M.Sirmajam, kurš izteicās, ka varēja samazināt koncertprogrammu, nevis aizliegt gājienu, kurš fiziski vieglāks un brīvāks, bet emocionāli iespaidigs.

    13.07.2015 08:46

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas