Seile: Pārsvarā ģība nevis mazie bērni, bet pusaugu meitenes

1 komentārs

Lai arī veselības problēmas bija daudziem dažāda vecuma bērniem, izglītības ministres Mārītes Seiles rīcībā esošā informācija liecina, ka pārsvarā ģība nevis mazie bērni, bet pusaugu meitenes, viņa atzina raidījumā 900 Sekundes.

“Veselības problēmas bija ne tik daudz mazajiem bērniem, bet pusaugu meitenēm,” sacīja M. Seile.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Attiecībā uz pārtiku – šobrīd nav nekādu indikāciju, ka pārtika varētu būt vainojama veselības problēmās, taču ir jāsaprot, ka bērniem ir dažādi ēšanas paradumi. Daudzi nemaz nav pieraduši ēst brokastis, kas viņiem svētku laikā bija,” sacīja ministre.

Viņa norādīja, ka sīkāku informāciju par svētku notikumiem sniegs attiecīgie dienesti šīs dienas laikā.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – naktī uz svētdienu tika pieņemts lēmums atcelt gājienu. Tas notika pēc tam, kad ģenerālmēģinājuma laikā paģība vairāki bērni.

Tomēr gājiens notika, un tajā piedalījās lielākā daļa kolektīvu, kā arī augstas amatpersonas. Tas radīja rūgtumu daudzos bērnos un skolotājos, kas gājienā tomēr nepiedalījās, sekojot M. Seiles paziņojumam. 

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki sākās 6. jūlijā, bet noslēdzās vakar. Svētkos piedalījās 37 890 dalībnieku.

1 komentārs

TOP komentāri

  • liepājnieks
    0

    liepājnieks

    Sagaidīju savu 13. gadīgo meitu no svētkiem, pa ceļam uz mājām mašīnā gulēja ar atvērtām acīm, prasu kas par lietu, atbild - dikti maz gulēts. Tīņiem jau nav laika atpūsties, pa dienu mēģinājumi, pa nakti jādamelējas, lūk arī rezultāts, par ēdināšanu teica esot laba bijusi.

    13.07.2015 10:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas