Savtīgos nolūkos izmanto Sociālās mājas dzīvokļus

0 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no kāda skatītāja, kurš, meklējot dzīvokli, saskāries ar personu, kura īrei vēlas nodot Sociālās mājas dzīvokli. Likumā gan rakstīts, ka Sociālā dzīvokļa īrniekam nav tiesību īrēto dzīvokli privatizēt, iegūt īpašumā līdz dzīvojamās mājas privatizācijai, mainīt, nodot apakšīrē citai personai, iemitināt tajā citas personas, izņemot savu laulāto, kā arī sava laulātā nepilngadīgus bērnus.

Konkrētā nama un citu sociālo mitekļu apsaimniekotājs norāda, ka reālais soda mērs šim pašpasludinātajam pašvaldības dzīvokļa īpašniekam varētu būt viņa pārvietošana uz citu, kā paši teic, ne tik labu mikrorajonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc TV3 raidījuma Bez Tabu iesaistīšanās gan apsaimniekotājs, gan Rīgas domes struktūras ir aktivizējušās problēmas risināšanā. Protams, cerēsim, ka risinājums tiks rasts un uzdzīvošana uz palīdzības rēķina tiks ierobežota.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas