Savākti 4806 paraksti pret Rail Baltica tuneļa būvi zem Āgenskalna

2 komentāri

Bail Baltica projekta pretinieki, iebilstot pret Āgenskalnā plānoto dzelzceļa tuneli, savākuši gandrīz 5000 parakstus un pirmdien plāno protestēt pie Ministru kabineta.

“[Protestu] rīkojam tāpēc, ka uz šodienu esam savākuši 4806 parakstus PRET un mums ir sajūta, ka Satiksmes ministrija mūs dažreiz uzskata par muļķiem, jo stāsta iedzīvotājiem muļķības par urbtā tuneļa riskiem,” savā paziņojumā raksta iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens no Rail Baltica trases variantiem paredz tuneļa izbūvi zem Āgenskalna dzīvojamās daļas. Minēto tuneli ir plānots izbūvēt zem Valsts aizsargājamā kultūras pieminekļa Arkādijas parka, kā arī tiek skarti aizsargājami namīpašumi, kam ir kultūrvēsturiskā vērtība un atrodas Ojāra Vācieša ielā 5, Eduarda Smilga ielā 54, Meteora ielā 13 un 16.

Mēs atšķirībā no Rail Baltica projekta pārstāvjiem, katru savu vārdu varam pamatot. Acīmredzami, tas kādam no varas pārstāvjiem ļoti nepatīk.

Protestētāji nākamās nedēļas laikā plāno savākt arī 5000 parakstu. Pirmdienas rītā plkst. 11:00 projekta pretinieki plānojuši pulcēties pie Ministru kabinera lai paustu savu neapmierinātību.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ūsa!
  +4

  Ūsa!

  Pareizi, pareizi - Attīstībai Nē!
  Idioti!
  Saprotu, ka pensiki nesaprot, bet jaunajiem gan vajadzētu atbalstīt!
  Redzēju, 20gadīgu puiku kurš vāca tos parakstus, nu pie viņa stāvēja rinda ar jaunām meitenēm un šīs parakstījās - ļoti šaubos, ka saprata par ko atdeva savu parakstu, galvenais bija paflirtēt.

  26.07.2015 15:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas