Savākti 4806 paraksti pret Rail Baltica tuneļa būvi zem Āgenskalna

2 komentāri
Savākti 4806 paraksti pret Rail Baltica tuneļa būvi zem Āgenskalna
Foto: Flickr.com / OiMax

Bail Baltica projekta pretinieki, iebilstot pret Āgenskalnā plānoto dzelzceļa tuneli, savākuši gandrīz 5000 parakstus un pirmdien plāno protestēt pie Ministru kabineta.

“[Protestu] rīkojam tāpēc, ka uz šodienu esam savākuši 4806 parakstus PRET un mums ir sajūta, ka Satiksmes ministrija mūs dažreiz uzskata par muļķiem, jo stāsta iedzīvotājiem muļķības par urbtā tuneļa riskiem,” savā paziņojumā raksta iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens no Rail Baltica trases variantiem paredz tuneļa izbūvi zem Āgenskalna dzīvojamās daļas. Minēto tuneli ir plānots izbūvēt zem Valsts aizsargājamā kultūras pieminekļa Arkādijas parka, kā arī tiek skarti aizsargājami namīpašumi, kam ir kultūrvēsturiskā vērtība un atrodas Ojāra Vācieša ielā 5, Eduarda Smilga ielā 54, Meteora ielā 13 un 16.

Mēs atšķirībā no Rail Baltica projekta pārstāvjiem, katru savu vārdu varam pamatot. Acīmredzami, tas kādam no varas pārstāvjiem ļoti nepatīk.

Protestētāji nākamās nedēļas laikā plāno savākt arī 5000 parakstu. Pirmdienas rītā plkst. 11:00 projekta pretinieki plānojuši pulcēties pie Ministru kabinera lai paustu savu neapmierinātību.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ūsa!
  +4

  Ūsa!

  Pareizi, pareizi - Attīstībai Nē!
  Idioti!
  Saprotu, ka pensiki nesaprot, bet jaunajiem gan vajadzētu atbalstīt!
  Redzēju, 20gadīgu puiku kurš vāca tos parakstus, nu pie viņa stāvēja rinda ar jaunām meitenēm un šīs parakstījās - ļoti šaubos, ka saprata par ko atdeva savu parakstu, galvenais bija paflirtēt.

  26.07.2015 15:35

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas