Sauciens pēc palīdzības! Daļa ārstu mātei iesaka padoties, bet viņa negrasās atmest cerības

0 komentāri

Mazulītei Viktorijai ir diagnosticēta spinālā muskuļu atrofija – ar katru nedēļu Viktorija kļūst arvien vājāka, tādēļ viņai ir steidzami nepieciešama jūsu palīdzība! Lai arī daļa ārstu ieteikuši Viktorijas mammai padoties, viņa negrasās to darīt un cer glābt savu meitiņu.

Šobrīd Viktorija ir divus gadus un divus mēnešus veca, bet viņa vēl neprot sēdēt, rāpot, pārvelties uz sāniņiem, kā to var izdarīt viņas vecuma mazuļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Četru mēnešu vecumā viņa pārstāja kustināt kājiņas, bet rociņās vēl var pacelt tikai kādu vieglu mantiņu. Ir sākušās problēmas ar elpošanu, kas ir izraisījis hronisko bronhītu.

“Daļa ārstu, ar kuriem meitenītes mamma Olga ir konsultējusies, bija ieteikuši viņai padoties, bet kura gan mīloša māte ļaus savam bērnam tā vienkārši nomirt, ja ir iespēja izglābt bērnu?” raksta Labadaris.lv.

Vairāk par Viktoriju un to, kā viņai palīdzēt, var uzzināt šeit.

“Jūsu palīdzība ir vitāli svarīga, lai atbalstītu Olgu cīņā par savas meitiņas Viktorijas dzīvību!” raksta Labdaris.lv.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas