Satraukti vecāki sākuši protestus pret privāto bērnudārzu finansējuma “apcirpšanu”

0 komentāri

Satraukti par valdības plāniem, vecāki ķērušies pie pēdējā salmiņa, lai apturētu plānus par privāto bērnudārzu līdzfinansēšanas pārtraukšanu. Portālā Mana balss sākta parakstu vākšana pret šo ieceri.

Vairāki desmiti vecāku sestdien bija pulcējušies Vērmanes dārzā, lai paustu savas bažas par valdības nodomu pārtraukt privāto bērnudārzu izdevumu subsidēšanu tiem aptuveni 9000 bērnu, kuri izmanto privāto bērnudārzu pakalpojumus, jo netiek pašvaldības iestādēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neskaidrības saistītas arī ar to, ka valdība joprojām nav izdarījusi savu mājasdarbu, proti, izstrādājusi formulu, kā pašvaldībām turpmāk jāfinansē privātie bērnudārzi tiem, kas netiek pašvaldību dārziņos. Ja aktīvistiem izdosies savākt 10 000 parakstu, jautājums būs jāskata Saeimai.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas