“Saskaņa” pulcē ap 350 protestētāju; dalībniekiem solīti ēdināšanas taloni

0 komentāri

Partija “Saskaņa” svētdien Domu laukumā organizēja protesta akciju pret bankas “Citadele” pārdošanu. Tomēr pasākuma gaita un uzrunas vairāk liecināja par partijas “Saskaņa” priekšvēlēšanu aģitāciju Saeimas vēlēšanām. Pasākumā kopumā piedalījās ap 350 cilvēku, kurus no skatuves uzrunāja arī Rīgas mērs Nils Ušakovs. Uzrunā asa kritika tika veltīta partijas “Vienotība” pārstāvjiem Solvitai Āboltiņai un Dzintaram Zaķim, ko pasākuma dalībnieki atbalstīja ar skaļiem svilpieniem un bungu rībināšanu. Pasākumā piedalījās arī arodbiedrības LABA pārstāvji.  Skaties.lv piedāvā reportāžu no notikuma vietas.

Protesta akcijas dalībniekiem tika izdalīti plakāti. Pūlī bija dzirdamas sarunas, ka pasākuma dalībniekiem ir izdalīti ēdināšanas taloni. Par protesta akcijas drošību rūpējās gan valsts, gan pašvaldības policija, tomēr manāms arī ievērojams skaits privāto apsardzes kompāniju darbinieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaļi rībinot bungas un pūšot svilpēs, Doma laukumā ieradās arī arodbiedrības LABA pārstāvji. Tikmēr uz skatuves cita starpā kāpa arī bijušais TV žurnālists Ivo Kiršblats, kurš nu pieslējies partijai “Saskaņa”. No skatuves izskan aicinājums protesta dalībniekiem skandēt saukli – “Valdība zog!”. Policija no pasākuma izraidījusi divus cilvēkus.

Tikmēr pūlī uzradušies cilvēki, kuri sāk dalīt plakātus, kā arī balonus un kalnedārus ar “Saskaņa” simboliku. No skatuves skan runas, kurās tiek asi kritizēta partija “Vienotība”. Pasākuma dalībnieki ar svilpieniem izsaka atbalstu.

x

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas