Šarmelšeihas vietā kā kompensāciju airBaltic piedāvā lidot uz citiem galamērķiem

0 komentāri

Šarmelšeihas kūrorts Ēģiptē Latvijas tūristiem no Rīgas pagaidām būs slēgts. Drošības apsvērumu dēļ Latvijas Civilās aviācijas aģentūra uz nenoteiktu laiku aizliegusi airBaltic lidojumus uz šo pilsētu. Tur jau esošie tūristi rīt un parīt ar īpašiem reisiem tiks atvesti mājās, bet jauni lidojumi uz Sīnāja pussalu no Rīgas pagaidām nenotiks.

Patlaban Ēģiptes kūrortā Šarmelšeihā mājupceļu gaida vismaz 400 tūristu no Latvijas. Viņi ir izmitināti viesnīcās. Neskaidrās drošības situācijas dēļ šodien reisi uz un no šā Ēģiptes kūrorta tika atcelti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Civilās aviācijas aģentūra saglabājusi spēkā aizliegumu lidojumiem uz Ēģiptes kūrortu, un patlaban nav iespējams prognozēt, kad tie tiks atļauti. Tuvāko divu dienu galvenais uzdevums – atvest Latvijas ceļotājus atpakaļ.

Lai problēmu neradītu lielāku, uz šo Ēģiptes kūrortu lidmašīnas lidos tukšas. Tūristiem, kuri jau iegādājušies ceļojumus uz Šarmelšeihu, tiek piedāvātas divas iespējas – naudas atmaksa vai alternatīvs ceļojums. Natālija no Saldus ir izvēlējusies pēdējo variantu. Viņai bija jālido uz šo kūrortu šorīt, bet tā vietā ar vīru izlēma rītdien doties uz otro Ēģiptes kūrortu – Hurgadu.

Šādu variantu – citu ceļojumu Šarmelšeihas vietā – izvēlās lielākā daļa tūristu, stāsta aptaujāto ceļojumu aģentūru pārstāvji, un tikai retais paņem naudu. Šajās brīvdienās lidsabiedrība airBaltic atvedīs no Šarmelšeihas 250 Latvijas ceļotājus, vēl 150 tuvākajā laikā uz dzimteni sola nogādāt čarterkompānija no Ēģiptes Air Cairo.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas