Sarkanais Krusts tirgo mazturīgajiem saziedotās mantas

3 komentāri

Sarkanajam Krustam ir 11 tirdzniecības vietas Latvijā, kur tiek pārdotas saziedotās mantas. ”Tā tiek maksāta īre, algas organizācijas darbiniekiem,” skaidro Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretārs Uldis Līkops. 

Bez Tabu aptaujātie cilvēki gan norāda, ka viņiem tas nešķiet īpaši godīgi, – pārdot mantas, kas ziedotas mazturīgajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sarkanais Krusts parasti ir pirmā organizācija, par ko iedomājamies, ja vēlamies ziedot apģērbu mazturīgajiem, daudzbērnu ģimenēm, bērnu namiem vai cietumiem. Tomēr ne vienmēr Sarkanais Krusts ir gatavs pieņemt ziedojumus un pat atsaka. Tā gadījās arī Liepājas iedzīvotājai Vivitai, kurai vārākkārt atteikts pieņemt ziedojums drēbes. ”Esmu dzirdējusi, ka Siguldā Sarkanā Krusta darbinieki atzinuši, ka viņi ved dedzināt saziedotās drēbes,” stāsta Vivita.

Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretārs Uldis Līkops atzīst, ka daudzās Latvijas Sarkanā Krusta filiālēs apģērbi saziedoti tādos apmēros, ka tos nav kur likt.

Savukārt minētā Liepājas iedzīvotāja Vivita bija nepatīkami pārsteigta, ka, viesojoties pie radiem Norvēģijā, viņa vienā no valsts lielākajiem laikrakstiem ieraudzījusi reklāmu ar aicinājumu ziedot Latvijas Sarkanajam Krustam. U. Līkops gan noliedz, ka Sarkanais Krusts izvietotu sludinājumus, un nezina, kas saņem Norvēģijā saziedotās mantas.

Vairāk – skaties video.

 

 

3 komentāri

TOP komentāri

 • DINA AUSTRIŅA♥♥♥
  0

  DINA AUSTRIŅA♥♥♥

  Re ka ir . Ir novadi kuri ar to pelna naudu, bet ir nodalad kur krusta priekssedetaja ar savu pamatdarba algu maksa rekinus un ari zupiti vara. Skumji ka ta. Krusts ir labdaribas organizacija un norvegi suta palidzibu nevid biznesam. Fui. Un ja krusya priekdnieciba atalsta tos regionus kas pelna uz pallidzibas rekina tad piedodiet jus neesat sava viets.

  13.02.2016 23:00

 • Saule
  0

  Saule

  Ja cilveki atdod mantas LSK veikalam vai ziedoshanai, bet labakas mantas savac sev veikala darbinieces. Pec tam pa kreisi iztirgo.

  15.06.2015 18:40

 • ES
  0

  ES

  Lielbritanija ir tadi mazi veikalini,mes vinus saucam par scharitishopiem,vietejie tur nes ziedot savas nevajdzigas mantas,kuras notirgo,un nauda aiziet labdaribai.Nu padomajiet pasi,nevajag tak cilvekam bez jegas to lietu,reizem vajag ari arstniecibai.Es tur parasti atrodu mazas,smukas porcelana lellites,pat vecu veco,kuru kads tetuks darinajis no koka,pakulu matiem,zirdzina supojoties.

  27.10.2014 21:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas