Sargiet sevi! Divu dienu laikā vairāki cilvēki Latvijā saindējušies ar tvana gāzi

0 komentāri

Divās dienās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Toksikoloģijas klīnikā tika nogādātas divas ģimenes, kas saindējušās ar tvana gāzi. Gāze izplatījusies no autonomajiem gāzes apkures katliem.

Toksikoloģijas klīnikā šobrīd ārstējas septiņi cilvēki. Divi joprojām atrodas reanimācijā un ir pieslēgti pie mākslīgās elpināšanas aparātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Otrdienas rītā slimnīcā nogādātā ģimene lūdza mediķu palīdzību pēc netipiski spēcīgām galvassāpēm, sliktu dūšu un spiedienu krūtīs. Taču aizvakar ievestā ģimene varēja arī neizdzīvot, jo visi cilvēki bezsamaņā mājoklī atradās 17 stundas, kamēr neieradās radi.

Ārsti tvana gāzi sauc par kluso nāvi, jo indīgajam un toksiskajam tvanam nav ne smakas, ne krāsas, tāpēc vienīgais veids, kā izglābt dzīvību, ir īpaši tvana gāzes detektori.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas