Saņemti signāli par iespējamu balsu pirkšanu

0 komentāri

Drošības policijai vēlēšanu dienā strādājot pastirpinātā režīmā, saņemti signāli par iespējamu balsu pirkšanu, raidījumā “900 sekundes” atzina Drošības policijas pārstāve Kristīne Apse-Krūmiņa.

Pagaidām plašāku informāciju gan Drošības policijas pārstāve nesniedza, vien norādīja, ka par atsevišķiem pārkāpumiem ziņojuši paši iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa apstiprināja, ka pašlaik īpaša vērība pievērsta Latgales reģionam, kur iepriekš izskanēja ziņas par jauniem vīriešiem, kas devušies karot separātistu pusē uz Austrumukrainu.

K. Apse-Krūmiņa aicināja iedzīvotājus ziņot Drošības policijai par krāpšanās gadījumiem, kad par balsi tiek piedāvāts samaksāt vai arī kādi citi materiāli labumi. Tāpat policija lūdz ziņot par apzinātu nepatiesu balsu skaitīšanu. Ja pastāv iespēja, šis pārkāpums ir jādokumentē, piemēram, nofotografējot.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas