Sandis Ozoliņš stāsta par nākotnes plāniem un iemesliem, kas lika aiziet no politikas

0 komentāri

”Teorija atšķīrās no prakses,” tā īsumā savus iemeslus aiziešanai no politikas pauda bijušais hokejists Sandis Ozoliņš, kurš nesen paziņoja par lēmumu tomēr nesaistīt savu turpmāko darbību ar Einara Repšes vadīto partiju ”Latvijas attīstībai”.

Sākot darboties biedrībā ”Latvijas attīstībai”, bijušais hokejists Sandis Ozoliņš esot sapratis, ka nav atbilstošs šim darbam un, kritiski vērtējot sevi, lēmis, ka viņa pieredze nav atbilstoša plānotajam darbam partijā “Latvijas attīstībai”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī jau ilgāku laiku hokejists bija domājis pievērsties politikai, pēdējo divu mēnešu laikā hokejists esot no ”teorijas pārgājis uz praksi”, kas viņam licis pārvērtēt lēmumu ienākšanai politikā, stāstīja bijušais hokejists.

Neņemot vērā nesenos lēmumus, S. Ozoliņš pauda, ka turpinās sabiedrisko darbu. ”Turpināšu sabiedrisko darbu, tikšos ar uzņēmējiem, lai izzinātu jautājumus, kas ikdienā skar šo vidi – kas ir aktuāls, kā varētu radīt tādu vidi, kur varētu attīstīties un radīt jaunas darba vietas,” stāstīja bijušais hokejists.

Jautāts par savu motivāciju, viņš norādīja: ”Man tas ir svarīgi, jo es esmu Latvijas iedzīvotājs. Katru no mums tas skar lielākā vai mazākā mērā.”

Maija beigās hokejists Sandis Ozoliņš paziņoja par savas profesionāla sportista karjeras beigšanu un iesaistīšanos politikā, iesaistoties partijas “Latvijas attīstībai” darbībā.

Pagājušās nedēļas nogalē sportists paziņoja, ka nolēmis aktīvajā politikā tomēr nedarboties, uz 12. Saeimas vēlēšanām nekandidēs un distancēsies no Eināra Repšes dibinātās biedrības

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas