Sandis Ozoliņš: nezinu vai Saeimas vēlēšanās vajadzētu uzvarēt vai zaudēt

0 komentāri

Nu jau bijušas hokejists Sandis Ozoliņš, komentējot Saeimas vēlēšanas, norādīja, ka, viņaprāt, šis ļoti nopietns notikums, kas ietekmēs visu Latvijas iedzīvotāju dzīves visus nākamos četrus gadus.

Vērtējot provizoriskos Saeimas vēlēšanu rezultātus Sandis Ozoliņš gan norāda, ka nekādus  īpašos pārsteigumus viņš nesaskata. Viņš arī nenožēlo, ka šoreiz nav kandidējis Saeimas vēlēšanās, vienlaikus leģendārais hokejists norāda, ka neizslēdz iespēju kādreiz kandidēt Saeimas vēlēšanās.  “Es vairāk dzīvē vispār nevienu situāciju neizslēdzu,”norādīja S. Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es pat nezinu vai šajā procesā (Saeimas vēlēšanās) vajadzētu uzvarēt vai zaudēt. Tomēr tā ir Latvijas nākotne, mūsu iedzīvotāju nāktone un tie lēmumi, kas tiks pieņemti nākamajos četros gados ietekmēs mūsu visu dzīvi,” uzsakta S. Ozoliņš.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas