Saldus Gotiņa laiž apgrozībā Zemessardzes konfektes

0 komentāri

Šonedēļ SIA Saldus pārtikas kombināts laidis apgrozībā tautā ļoti iemīļotās piena konfektes Gotiņa ar Zemessardze logotipu, kas veltīta Zemessardzes 25. gadadienai.

Ideja par konfektes Gotiņa noformēšanu ar Zemessardzes logotipu radās Zemessardzes orķestra diriģentam Andim Karelim un mūziķim Viesturam Leitholdam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plānots, Zemessardzei veltītā dizaina konfekte saglabās savu vietu veikalu plauktos arī pēc Zemessardzes 25. gadadienas.

Gotiņas Saldū tiek ražotas no 1960. gada. Sākumā tie bija nelieli apjomi tikai Latvijas tirgum. Pašlaik konfektes ir iecienītas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Vācijā. Tās ir zināmas un tiek eksportētas arī uz Angliju, ASV, Īriju, Čehiju, Bulgāriju, Azerbaidžānu un Norvēģiju.

Šā gada 23. augustā Zemessardze svin divdesmit piekto dibināšanas gadadienu. Pārliecība par tautas pašaizsardzības organizācijas nepieciešamību radās 1991. gada barikāžu dienās. Atjaunojot valstisko neatkarību, Latvijas tauta par savas valsts drošības garantu izvēlējās Latvijas Republikas Zemessardzi.

Zemessardze ir izveidojusies par skaitliski lielāko Nacionālo bruņoto spēku struktūru un valsts aizsardzības pamatu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas