Sākusies ikgadējā ”Palīdzēsim.lv” rīkotā labdarības akcija ”Skola Sauc!”

0 komentāri

Jau sesto gadu labdarības organizācija ”Palīdzēsim.lv” aicina palīdzēt uzsākt skolas gaitas bērniem, kuru vecākiem nav iespējas sagādāt un nodrošināt visu nepieciešamo mācību gada sākšanai.

Iepriekšējā gadā, pateicoties privātajiem ziedotājiem un uzņēmumu atbalstam, izdevās piepildīt 467 bērnu un jauniešu skolas somas. Aicinām atbalstīt bērnus un jauniešus no audžuģimenēm, daudzbērnu ģimenēm, kā arī sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm arī šogad!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā akcijā ziedojumu nodošana būs īpaši ērta, jo ikvienam būs iespēja ziedot skolai noderīgās lietas* ”Pasta Stacijas” terminālos visā Latvijā no 11. līdz 31.augustam.

Uzņēmumiem vai individuālajiem ziedotājiem tiek piedāvāta iespēja ātri un ērti veikt ziedojumu, iegādājoties jau gatavus komplektus ar skolai noderīgām lietām SIA ”Officeday Latvia” ( http://www.officeday.lv/) interneta veikalā, kā arī Palīdzēsim.lv stendā Rīgas svētku laikā 16.augustā un HK ”Dinamo Rīga” spēļu laikā ”Latvijas Dzelzceļa kausa” ietvaros no 26.-30.augustam, Arēnā Rīga.

Ar naudas ziedojumiem var palīdzēt, ieskaitot naudu organizācijas kontā ar norādi – akcijai ”Skola sauc!”.

Rekvizīti: Nodibinājums ”Palīdzēsim.lv”, vienotais reģ. Nr.: 40008137568; Jauniela 21 – 1, Rīga, LV – 1050; AS SEB banka, LV90UNLA0050013761397, UNLALV2X

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas