Sākti četri kriminālprocesi, kuros iesaistīti deviņi VID darbinieki

1 komentārs

Ir sākti četri kriminālprocesi, kuros iesaistīti deviņi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieki. Šādu informāciju LNT rīta raidījumā 900 sekundes apstiprinājusi VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone.

Viņa norādīja, ka kopumā četros mēnešos sodīti 12 darbinieki. Savukārt vairāki darbinieki atstādināti no amata, uz izmeklēšanas laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pētersone norādīja, ka viens no darbiniekiem, kurš pakļauts rotācijai, no tās ir atteicies un darbu VID pametis. Viņa neatklāja, kurš tas ir, taču piebilda, ka tas ir kādas mazas struktūrvienības vadītājs.

Jau ziņots, ka kopumā dažādas rotācijas skar 39 VID darbiniekus, tajā skaitā 22 dažāda līmeņa vadītājus. Pētersone arī norādīja, ka VID atlaidīs 400 darbiniekus, jo nākamā gada budžets iedzinis dienestu bezizejā.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • ZerryC
    0

    ZerryC

    Rotation! What a joke! Trust in SRS is falling down with this kind of news. Ground level service there is excellent but this.... wake up already, please.

    23.05.2016 10:28

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas