Saksofoniste nopērk ”airBaltic” biļeti, bet lidmašīnā netiek laista

0 komentāri

Francijā dzīvojošā latviešu saksofoniste Ilze Lejiņa iegādājusies Latvijas nacionālās aviokompānijas ”airBaltic” biļeti lidojumam uz Frankfurti, lai vēlāk turpinātu ceļu uz Franciju. Nonākot lidostā, viņu sagaidīja nepatīkams pārsteigums – biļete tika nolasīta kā nederīga un lidmašīnā viņa netika ielaista, ziņo TV3 raidījums ”Bez Tabu”..

”Reģistrējos lidojumam, devos uz lidmašīnu, un tur mana biļete tika noskanēta kā nederīga. Mani pasauca malā un teica, ka esot problēma un man lidmašīnā nav vietas. Man esot jāpagaida – varbūt kāds neieradīsies un tad es varēšot tikt lidmašīnā,” par lidostā “Rīga”piedzīvoto stāsta mūziķe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka Eiropas Savienības (ES) regula pieļauj, ka aviokompānijas drīkst pārdot vairāk biļešu nekā ir sēdvietu. Saksofonistei tikusi biļete izpārdotajā reisā, uz kuru arī ieradušies visi pasažieri, kas bija rezervējuši biļetes.

Kā šī problēma tika atrisināta, skatieties ”Bez Tabu” sižetā: http://www.tvplay.lv/parraides/bez-tabu/416231?autostart=true

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas