Sāk kriminālprocesu pret 11 esošām un bijušām lidostas Rīga amatpersonām

4 komentāri

2015. gada 22.jūlijā Drošības policija nodeva Rīgas rajona prokuratūrai kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret 11 esošajām un bijušajām Starptautiskās lidostas Rīga amatpersonām un darbiniekiem saistībā ar nesankcionētu telefonsarunu noklausīšanos Starptautiskajā lidostā Rīga.

Drošības policija atgādina, ka neviena persona nav uzskatāma par vainīgu, kamēr viņa vaina nav atzīta likumā noteiktajā kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, – pērn decembrī Drošības policijā tika saņemts iesniegums par iespējamām pretlikumīgām darbībām lidostā. Saņemot informāciju par iespējamiem pārkāpumiem, nekavējoties tika sākta iekšējā pārbaude un atstādināti vairāki lidostas darbinieki. Tiesa gan, vēlāk daudzi no šiem darbiniekiem tika atjaunoti amatos. Papildus lidostas valde vērsās tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu veikt izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai lidostas darbinieku rīcībā nav saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes.

Sabiedrība par iespējamiem pārkāpumiem lidostā Rīga tika informēta pagājušā gada 14. decembrī, kad medijiem tika izplatīts paziņojums par lidostas vadības rīcībā nonākušo informāciju, ka, lidostas valdei nezinot, ir veikta vairāku lidostas darbinieku nesankcionēta un prettiesiska telefonsarunu noklausīšanās un ierakstīšana.

4 komentāri

TOP komentāri

 • es pac
  0

  es pac

  Pēc bildes spriežot, pie vainas ir lidostas ugunsdzēsēju komanda...

  29.07.2015 15:51

 • Mārīte
  0

  Mārīte

  Ha , ha , muļķīgs paziņojums , neviens tāpat netiks sodīts

  24.07.2015 16:10

 • Žanis
  0

  Žanis

  galīgi nevajadzīga ziņa . viss beigsies pat nekam nesākoties . kā jau Latvijā pieņemts , neviens vainīgais

  24.07.2015 15:25

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas