Saimnieks lūdz palīdzēt! Divi draudzīgi haskiji devušies pastaigā un nav atgriezušies

7 komentāri

Naktī no 21. uz 22. novembri ar saimnieku nesaskaņotā pastaigā devušies divi draudzīgi haskiju šķirnes sunīši no Raganas. Haskiji tā arī nav atgriezušies mājās, un saskumušie saimnieki sākuši to meklēšanu.

Haskiju saimnieks raksta, ka “suņi ir ļoti draudzīgi – pieraduši pie sabiedrības un nekavējoties uzsāks pozitīvu komunikāciju ar jebkuru nepazīstamu personu”. Tāpat abi haskiji ir veseli un ap kaklu viņiem ir radiosētas detektori.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Būšu ļoti pateicīgs par informāciju, kuru varat sniegt, zvanot pa tālr.: 29 408 662,” raksta saimnieks!

7 komentāri

TOP komentāri

 • Baiba Kalniņa
  +3

  Baiba Kalniņa

  Cik zinu, uz šīs šķirnes suņiem radiosēta nedarbojas. Pašai ir SAMOED šķirnes suns ,līdzīgs raksturs.Es ļoti ceru,ka draugi atgriezīsies.

  22.11.2015 19:31

 • Inta...
  +3

  Inta...

  tāpēc arī saimnieks lūdz palīdzību,nav ko te rieties... ja nav ko rakstīt ,tad nekomentējiet,savu sarkasmu paturiet pie sevis...
  ... pal';idziet saimniekam atgriezt suņukus mājās...

  22.11.2015 19:08

 • Viesis
  +2

  Viesis

  Suņi ir atrasti!

  22.11.2015 21:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas