Šai ģimenei Lestenē zibens izpostīja saimniecību. Aicinām palīdzēt!

1 komentārs

Nevienam nenovēlam to, ko nācies piedzīvot mums, – saka Atmodu māju saimnieki Tukuma novada Lestenes pusē. Saimniecība jau otro reizi cietusi ugunsgrēkā, un ģimenes eksistence šobrīd ir apdraudēta. Saimnieki Māra un Jānis jau skatās Anglijas virzienā, taču mēs esam pārliecināti, ka izeju var atrast, arī paliekot tepat.

Māra un Jānis Amatnieki Tukuma novada Lestenes pagastā dzīvo jau kopš 18 gadu vecuma, kad apprecējās un nodibināja saimniecību. Ja cilvēks kārtīgi strādā, tad darbs iet no rokas – Māra ar Jāni izsitušies no nulles un vēl bērnus paspējuši izaudzināt. Diemžēl nelaimes, kas seko viena otrai, liedz ģimenei kārtīgi nostabilizēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms vairākiem gadiem piemājas dīķī noslīkusi viena no meitām, tad nodegusi kūts, bet burtiski vakar saimniecībā atkal paviesojies sarkanais gailis. Pēc zibens spēriena nodegusi atjaunotā kūts. Lopi izglābti, bet nu saimniekiem ir ļoti jāsaņemas, lai atkal visu sāktu no nulles. Vietējie iedzīvotāji jau cenšas palīdzēt Amatnieku ģimenei, kā spēj, bet šobrīd ar to ir par maz! Jaunam startam nepieciešami būvmateriāli, instrumenti, bet galvenais – aparāti govju slaukšanai.

Foto:

Māra un Jānis jau apsvēruši iespēju meklēt darbu ārzemēs, taču sapratuši, ka dzimto pusi pametīs tikai tad, ja vairs neredzēs nekādu glābšanas riņķi.

Ja variet palīdzēt Amatnieku ģimenei atjaunot kūti, zvaniet saimniecei Mārai pa tālruni 26026262 vai arī ziedojiet kādu eiro cietušās ģimenes kontā (Māra Amatniece, p.k. 030575 – 11076, konts: LV97HABA0551031908167), kas šobrīd redzams kadra lejasdaļā. Nepalieciet vienaldzīgi un Amatnieku ģimene jums būs bezgala pateicīga.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Diāna
    0

    Diāna

    Ceru, ka cilvēkiem veiksmīgi izdosies atjaunot savu saimniecību. Un ir kaut kas jādara, lai nekas tāds vairs neatkārtotos. Ir tak zibensnovedēji un visādi citādi profelakses un drošības agragāti. Piem. te var pāris apskatīt.... http://zibens.lv

    27.04.2016 16:10

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas