Saeima konceptuāli atbalsta patriotiskās audzināšanas ieviešanu skolās

0 komentāri

Saeima konceptuāli pirmajā lasījumā atbalstīja izmaiņas Izglītības likumā, kas liktu valdībai sagatavot vadlīnijas skolēnu valstiskajai audzināšanai.

Lai gan deputāti apzinās, ka ar likumu Latvijas mīlestību ieaudzināt nevar, Saeimas Izglītības komisijas vadītāja valdības gaidāmos noteikumus uzskata par labu palīgu pedagogiem.

Izmaiņas likumā noteiks, kādi pasākumi skolās ir īstenojami, lai stiprinātu skolēnu piederības sajūtu Latvijai un tās pamatvērtībām.

Tāpat tiks noteikta valsts simbolu lietošanas kārtība un tas, kā skolās svinamas valstiskas nozīmes svētku un atceres dienas.

Pedagogi gan atzīst, ka jau šobrīd skolēnu audzināšanas programmā ir iestrādāti patriotiskās audzināšanas noteikumi un skolas tos ievēro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas