Saeima plāno ieviest risinājumu, kas varētu nepieļaut strauju nekustamā īpašuma nodokļa kāpumu

1 komentārs

Nolūkā nepieļaut strauju nekustamā īpašuma nodokļa kāpumu, uz diviem gadiem tiks apturēts īpašumu kadastrālo vērtību kāpums. To paredz izmaiņas likumā, kuras Saeima ceturtdien, 18.maijā steidzamības kārtā grasās pieņemt galīgajā lasījumā.

Turpmāko divu gadu laikā iecerēts mainīt metodiku, kā tiek aprēķinātas kadastrālās vērtības. Ar to nodarbosies Tieslietu ministrija, kam uzdots arī atrisināt situāciju, ka dažu nekustamā īpašuma darījumu dēļ kadastrālās vērtības mainās visiem apkārtējiem īpašumiem, būtiski palielinot nekustamā īpašuma nodokļa slogu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kadastrālo vērtību iesaldēšanu jau ir atbalstījusi valdība. Ministri gan noraidīja ieceri atbrīvot vienīgo mājokli no nekustamā īpašuma nodokļa. Līdzīgs lēmums par kadastrālo vērtību iesaldēšanu pieņemts jau pērn, taču ministrijas un pašvaldību intereses pārstāvošās organizācijas līdz šim nav spējušas atrast visām ieinteresētajām pusēm pieņemamu risinājumu nekustamā īpašuma nodokļa sistēmas uzlabošanai.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Imants
    0

    Imants

    Tas ir domāts muļķu nomierināšanai. Saceļā "vētru" un tad stāstam - nepaaugstināsim, iesaldēsim, tas nekas, ka jums plosa sirdi un tīra kabatas.

    18.05.2017 09:58

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas