Saeimā meklē, kurš atbildīgs par miljona zaudējumiem Rīgas ostā

0 komentāri

Zaudējumi vairāk nekā miljona eiro apmērā, bet atbildīgo par to radīšanu nav – šāda situācija izveidojusies Rīgas brīvostā, kas ir sodīta par konkurences principu ilgstošu neievērošanu.

Trešdien atbildīgo meklēšanai pievērsās Saeimas deputāti, kurus Valsts kontrole iepazīstināja ar revīzijas rezultātiem. Tajā aplēsts izdevumu apmērs, kas Rīgas brīvostas pārvaldei radies, pārkāpjot konkurences nosacījumus velkoņu pakalpojumu organizēšanā.

Zaudējumi pārsniedz 1,3 miljonus eiro. Tos radījis Konkurences padomes (KP) uzliktais sods, ko ostai nācās samaksāt, un tiesvedību izdevumi.

Līdz ar to Valsts kontrole ir uzdevusi izvērtēt ostas amatpersonu atbildību. Taču Rīgas brīvostas pārstāvis Artis Stucka (ZZS) atzina, ka lēmums par kādas personas sodīšanu nav pieņemts.

Šādu attieksmi asi kritizē gan Valsts kontrole, gan KP, kuras priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama norāda, – runa ir par publiskiem resursiem un summa ir milzīga.

Video: Konkurences padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama par Rīgas brīvostas rīcību

Plašāk par to, pie kāda rezultāta nonāca Saeimas deputāti, trešdien ziņās plkst.20:00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas