Saeima Latvijas prezidentūrai ES par 14 727 eiro iepirkusi ziedus un karogus

0 komentāri

Saeima Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē pasākumu vajadzībām par 14 727,06 eiro iepirkusi ziedus un ziedu kompozīcijas, kā arī karogus un to statīvus, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā publicētais paziņojums par iepirkumu procedūras rezultātiem.

Saeima, gatavojoties Latvijas prezidentūrai ES Padomē, par 1601,40 eiro no SIA “Abi2”, kas trīs pretendentu konkursā spēja piedāvāt zemāko cenu, iepirkusi 60 galda karodziņu statīvus, kā arī pašus karodziņus, kuri izgatavoti no plāna sintētiska zīda. Tāpat Saeima iepirkusi 60 ES un tās dalībvalstu karogus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt par 13 125,66 eiro Saeima no SIA “Linneja”, kas četru pretendentu konkursā piedāvājusi zemāko cenu, iegādājusies ziedus un to kompozīcijas. Kā aģentūrai LETA skaidroja Saeimas Publisko iepirkumu un juridiskā atbalsta nodaļas vadītājas vietniece Gunita Gremzde, ziedus un to kompozīcijas paredzēts izmantot visā Latvijas prezidentūras ES Padomē norises laikā.
Jau ziņots, ka Latvijas prezidentūra ES Padomē norisināsies nākamā gada pirmajā pusgadā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas