Šadurskis: OECD norādījis, ka Latvijas izglītības problēma ir pedagogu vecums

1 komentārs

Kaut arī Latvija izglītības jomā ir uz “pareizā ceļa”, OECD vērsis uzmanību uz to, ka problēma ir pedagogu vecums. Tā intervijā 900 sekundēm norāda izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

Ziņojumu par izglītību Latvijā šodien sniegs Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija. Izglītības ministrs Kārlis Šadurskis vērš uzmanību uz to, ka ziņojums liecina, ka Latvija izglītības jomā ir uz “pareizā ceļa”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ministrs gan atklāj – OECD norādījis, ka mūsu izglītības iestāžu tīkls nav racionāls un problēma ir pedagogu vecums. OECD aicina turpināt reformas izglītībā un nezaudēt tempu, teic Šadurskis.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • arnolds
    0

    arnolds

    Murksk un murksk, naudu izglitibai nedod. Grib tikt bez naudas sveika. Par 420 eiro neviens jaunais neies stradat. Nu, par 1420, ja, var but.

    20.05.2016 14:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas