“Šāda iespēja būs tikai reizi mūžā” – iedzīvotāji skaidro, kāpēc raujas uz Mākslas muzeju tieši tagad

0 komentāri

Šāda iespēja ir īpaši reta, varbūt pat reizi mūžā! Iespēju apskatīt Latvijas Nacionālo mākslas muzeju tikko pēc rekonstrukcijas, bet vēl bez gleznām, piecās dienās izmantojuši vairāk nekā 100 000 apmeklētāju. Muzeja durvis apmeklētājiem tika slēgtas pirms aptuveni pusotras stundas, un nākamreiz tās atdarīs tikai nākamā gada maijā.

Muzeja apmeklējums atvērto durvju dienās bija bez maksas, līdz ar to oficiāla uzskaite, piemēram, pēc biļetēm veikta netiek. Taču pēc darbinieku novērojumiem kopš sestdienas līdz trešdienas rītam bija sasniegta 100 000 robeža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī pēdējā dienā pirms muzeja piepildīšanas ar eksponātiem par apmeklētājiem sūdzēties nevar. Rinda gan vairs nav tik liela kā nedēļas nogalē, taču tik un tā ik pa brīdim ir pārdesmit metru garumā.

Foto

Tas nozīmē, ka kopējais apmeklētāju skaits, kas izmantojoši atvērto durvju dienu sniegto ekskluzīvo iespēju, varētu svārstīties ap 120 tūkstošiem. Lai arī sienas ir brīvas, bet telpas tukšas – apmeklētāji atzīst, ka arī tagad atnākuši baudīt mākslu. Mākslu restaurēt.

Unikālā iespēja noslēdzās trešdienas vakarā. Tagad uz muzeju jānogādā ap 40 000 dažādu eksponātu. Tādēļ muzejs nākamreiz durvis vērs tikai nākamā gada maijā. Nākamā gada vasara muzejam varētu būt ļoti karsta, jo visi LNT aptaujātie apmeklētāji pauda pārliecību atgriezties vēlreiz.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas