“Rozentāļu” skolēniem jau n-tās ziemas jāmācās šallēs un cepurēs… Kad tas beidzot mainīsies?

0 komentāri

Rīgas Rozentāla Mākslas vidusskolas audzēkņus ziemas atnākšana nebūt neiepriecina – klases telpās jāstaigā ar šallēm un cepurēm, bet modernajās stikla kāpņu piebūvēs temperatūra mēdz noslīdēt līdz pat nullei. Kādēļ skola jau gadiem ziemās spiesta salt, un kāds varētu būt risinājums?

Te ir kā viduslaiku cietoksnī – šādi situāciju raksturo kāda darbiniece. Arī direktors piekrīt, ka apstākļi nav normāli. Lai sildītos, telpās izvietoti infrasarkanie sildītāji, kas rada milzu elektrības rēķinus. Šalle un cepure te kalpo ne tikai kā mākslinieka imidža piederums, bet gluži funkcionāla lieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ēka remontēta 2000. gadā, un ir aizdomas, ka kāds no iesaistītajiem nolēmis pamatīgi ietaupīt, tā piemēram, šajā telpā nav teju vai neviena radiatora, te arī vislielākais aukstums.

Foto

Situāciju sarežģī fakts, ka nams pieder Rīgas domei, bet skola ir valsts iestāde. Direktors pauž cerību, ka tuvāko gadu laikā izdosies pārvākties uz citām telpām. Pāris telefoniskas sūdzības par aukstajām telpām Rīgas skolās saņēmis Valsts izglītības kvalitātes valsts dienests. Pēc normatīviem klašu telpās jānodrošina vismaz 18 grādu temperatūra, sporta zālēs drīkst būt 16 grādu.

Veselības inspekcija iepriekšējos gados vairākkārt viesojusies Rozentāla vidusskolā, taču pārkāpumus neesot konstatējusi. Skolas telpās minimālo siltuma komforta devu arī turpmāk centīsies noturēt, izmantojot sildītājus. Tik pat sildoša ir arī doma par gaišo, bet pagaidām neziņā tīto nākotni jaunās, labi apkurinātās telpās.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas