Ropažu novada dome kārtējo reizi pievīlusi Gaidas ciema iedzīvotājus

0 komentāri

Gaidas ciems nav nekāds sūnu ciems, bet vieta, kas atrodas vien 20 kilometru attālumā no galvaspilsētas. Nez vai ciema nosaukums Gaidas pie vainas, vai kas cits, bet ciema iedzīvotāji nevar sagaidīt, kad tik nomainīts centrālās ielas segums.

Gaidas ciema iedzīvotāji pārliecinājušies,  ka pirms vēlēšanām dotie solījumi nav pat plika graša vērti. Pirms vēlēšanām tika solīts, ka šogad tiks uzlabots ciema centrālās ielas segums, taču gads jau galā, bet no uzlabojumiem tikai čiks vien esot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pirms iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām kopējai apskatei tika izlikti Ropažu novadā plānotie darbi 2014. gadam. Tostarp minēts, ka Gaidas ciemā paredzēta centrālās ielas seguma sakārtošana,” stāsta Gaidas ciema iedzīvotājs.

Ir pagājis gads, bet nekas ciemā nav mainījies. Iedzīvotāji norāda, ka pastāv nopietnas bažas, ka līdzekļi, kas ieplānoti ceļa seguma sakārtošanai kārtējo reizi ir aizgājuši ”neceļos”.

Ropažu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Indulis Līdacis norāda, ka ceļa segums tiek uzturēts pēc plāna.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas