Rīt visā pasaulē tiešsaistē varēs rakstīt diktātu latviešu valodā

0 komentāri

Diktāts latviešu valodā visā pasaulē – pirmo reizi valsts vēsturē tiešsaistē notiks šāds interesants pasākums. Diktāta rakstīšana vienlaikus notiks rīt tīmekļa vietnē www.raksti.org visā pasaulē.

Tajā varēs piedalīties ikviens interesents. Turklāt diktātu varēs rakstīt arī anonīmi. Šīs iniciatīvas mērķis ir attīstīt latviešu valodas rakstītprasmi, audzināt cieņu pret dzimto valodu jau no mazotnes, veidot ciešāku saikni ar ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem, saliedēt sabiedrību, kā arī aicināt cittautiešus labāk apgūt latviešu valodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katrā pilsētā un valstī, kur notiks diktāta rakstīšana, pārbaudes komisiju vadīs profesionāls filologs. Teksts visiem diktāta rakstītājiem visā pasaulē būs vienāds un, protams, latviešu valodā.

Latvijā šādu visā pasaulē notiekošo diktātu varēs rakstīt arī klātienē – tas būs iespējams Rīgā, Ventspilī, Valmierā, Liepājā, Daugavpilī un Rēzeknē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas