Rinkēvičs: Mans paziņojums bija ilgstošu pārdomu rezultāts

0 komentāri

Jautāts par to, kas lika par savu netradicionālo seksuālo orientāciju paziņot tieši tagad, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sacīja, ka šādi lēmumi veidojas pakāpeniski un tas esot bijis ilgstošu pārdomu rezultāts.

”Nav tāds viens brīdis, kad pamosties no rīta un izdomā, ka tagad paziņosi to, kas tiešām, kā redzams, ir satricinājis un saviļņojis Latvijas sabiedrību,” sacīja E. Rinkēvičs. Viņš arī pauda, ka būtu varējis ar paziņojumu par savu homoseksualitāti nākt klajā arī pēc gada vai diviem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tie, kas satraucās, ka tas traucēs manam ārlietu ministra darbam, varu pateikt – nē. Jo vairāk domāsim par maniem pienākumiem, jo ātrāk mēs ar šo tēmu samierināsimies,” sacīja ārlietu ministrs.

Jau ziņojām, ka E. Rinkēvičs mikroblogošanas vietnē Twitter paziņoja, ka ir homoseksuāls. Tas radīja plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā.  Tikmēr politologi neuzskata, ka šis paziņojums ietekmēs E. Rinkēviča politisko karjeru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas