Rindas pie ārsta: iedzīvotāji atzīst, ka nereti jāgaida pat mēnešiem

0 komentāri

Mēneši, gaidot uz valsts apmaksātu medicīnisku pakalpojumu, ģimenes ārstu nepieejamība, reālās lielās izmaksas ārstējoties – tas viss un daudz kas cits ir veselības nozares lielās problēmas.

Mēs šajā rītā skaidrojām iedzīvotāju pieredzi – vai un cik ilgi viņiem nācies gaidīt uz valsts apmaksātiem pakalpojumiem medicīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

TNS veiktā aptauja internetā liecina, ka 18% pēdējo 12 mēnešu laikā uz valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanu nācies gaidīt rindā no viena līdz trim mēnešiem. Katrs desmitais gaidījis vienu mēnesi, bet vēl 12% gaidījuši pat pusgadu. Septiņi procenti aptaujāto saka, ka gaidījuši uz palīdzību vien nedēļu.

Tādu, kuri atzīst, ka bijis jāgaida pusgadu un pat gadu, ir četri procenti. Viens procents norādījuši, ka gaidījuši vairāk nekā gadu. 43% iedzīvotāju norādījuši, ka pēdējo 12 mēnešu laikā personīgi nav izmantojuši valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas