Rīgas ”zaķi” dusmīgi – sūdzēsies policijā par Rīgas satiksmi

0 komentāri

Pirmdien, 2. martā, zaķiem.lv aplikācijas autori sola doties uz Valsts policiju (VP) iesniegt paskaidrojumus saistībā ar Rīgas satiksmes (RS) iesniegumu. Par to aplikācijas veidotāji paziņojuši savā Facebook profilā.

”Rīgas Satiksme kā būtiskāko uzņēmumā min savu reputāciju, kuru diemžēl sen jau ir zaudējuši. Parādot savu īsto būtību ne tikai ar iespējams krāpniecisku tīrīšanas līdzekļu iegādi un to saistīto, iespējamo, dokumentu viltošanu. Nemaz nerunājot par Rīgas Satiksmes liekulīgo attieksmi un klajo melošanu 12. februārī izskanējušajā Latvijas Radio 5 intervijā sakot, ka ar zaķiem.lv neplānojam cīnīties, taču kā tagad atklājās, ka Rīgas satiksme jau teju nedēļu iepriekš bija nosūtījusi vēstuli policijai. Tajā vietā, lai sakārtotu uzņēmuma iekšējās problēmas, Rīgas Satiksme mēģina atrast pārkāpumus Zaķiem.lv darbībā, sašutuši ir zaķiem.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aktīvisti uzskata, ka ar izveidoto aplikāciju likumu nav pārkāpuši. “Mēs tautu informējam, jo esam par taisnību, nevis krāpšanu un liekuļošanu. Ja RS darītu savu darbu pareizi, zaķiem.lv nemaz nepastāvētu,” pauž aplikācijas izstrādātāji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas