Rīgas ūdensvada remonts: atjaunota padeve aptuveni 150 ēkām

0 komentāri
Rīgas ūdensvada remonts: atjaunota padeve aptuveni 150 ēkām
Foto: F64

Realizējot apjomīgo ūdensvada aizbīdņu nomaiņu, šobrīd atjaunota ūdensapgāde aptuveni 150 ēkām. Joprojām bez ūdensapgādes ir vairāk nekā 150 ēku, tomēr patreizējā darbu gaita ļauj prognozēt, ka līdz pusnaktij, ja neradīsies papildus sarežģījumi, ūdensapgādi visām ēkām būs iespējams atjaunot. Līdz ar ūdensapgādes atjaunošanos, iespējama ūdens uzduļķošanās pilsētas ūdensvadā.

Šobrīd veikta lielākā daļa šajos darbos plānoto aizbīdņu nomaiņa. Brīvības ielā pēc remontdarbiem atjaunots asfalta segums. Nav atjaunots bruģa segums pie Gaisa tilta, Krišjāņa Barona un Brīvības ielu krustojumā, ierobežojot satiksmes plūsmu. Joprojām saglabājas arī citi satiksmes ierobežojumi, tomēr svētdienas pēcpusdienā satiksmes plūsma vairs netiks būtiski kavēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Remontdarbu nobeiguma stadijā, pie atlikušo 3 aizbīdņu nomaiņas, ir radušies inženiertehniski sarežģījumi, tomēr darbu gaita liecina, ka tuvāko līdz vakaram tos izdosies nomainīt.

Remontdarbu laikā dzeramais ūdens ir pieejams no autocisternām. Informācija par autocisternu atrašanās vietām tiek aktualizēta SIA ”Rīgas ūdens” mājas lapā www.rigasudens.lv Jaunākās ziņas, kā arī zvanot uz bezmaksas tālruni 80002122.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas