Rīgas simboli – ”praids” un stacijas pulkstenis!? Logotipu konkurss nebeidz pārsteigt!

1 komentārs

Rīgas pilsētas būvvalde publiskojusi visus 159 darbus, kuri pretendē uz jaunā pilsētas logotipa statusu un 3500 eiro naudas balvu. Labākie, kas izturējuši konkursu, jau ir pamanījušies krist sociālo tīklu lietotāju nežēlastībā, taču arī starp darbiem, kas nav izturējuši atlases kārtu, ir atrodamas īstas “pērles”.

Kaut arī reklāmas un mediju eksperti no iesūtītajiem darbiem ir izvēlējušies labākos pretendentus, iedzīvotāji sociālajos tīklos nav kautrējušies kritizēt autoru domas lidojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sociālajos tīklos valdošais noskaņojums liecina par to, ka ar šādu piegājienu par grafisko dizaineru var kļūt ikviens iedzīvotājs, taču vēl vairāk iedzīvotājus ir uzjautrinājuši darbi, kas nav izturējuši konkursa pirmo kārtu.

Konkursu izturējušie Rīgas logotipi:

“Pērles”, kas neizturēja atlasi:

1 komentārs

TOP komentāri

  • oool
    0

    oool

    Pat no tiem dizainiem, kuri ir izturējuši pirmo kārtu, ir tikai divi dizaini, kuri ir grafiski pareizi, labi un simpātiski izveidoti.

    03.11.2015 18:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas