Rīgas satiksmes biļešu automāts korekti neizdod atlikumu

0 komentāri

Rīgas satiksmes biļešu automāts tunelī starp Centrālo staciju un Centrāltirgu jau divas reizes kādai sašutušai sabiedriskā transporta pasažierei nav izdevis korektu atlikumu. Lai arī kopumā summa nav liela, sieviete uzskata, ka šāda situācija nav pieņemama.

”Pērku vienu biļeti, kas maksā 1,15 eiro. Man bija viena eiro monēta un divas 10 eirocentu monētas. Es automātā kopumā iemetu 1,20 eiro, bet piecus centus man tā arī neatdeva. Es zvanīju uz Rīgas satiksmi, lai brīdinātu, ka tas automāts neizdod naudu. Pagāja vairākas dienas, taču, atkal pērkot tur divas biļetes un iemetot automātā trīs eiro, 70 eirocenti atpakaļ netika atdoti!” stāsta kāda neapmierināta sabiedriskā transporta pasažiere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete nobažījusies, ka dienas laikā šajā biļešu automātā uzkrājusies milzīga naudas summa, tādēļ viņai rodas jautājums – kur šī neizdotā nauda tiek novirzīta un kādiem mērķiem izmantota.

Kā viens no skaidrojumiem, kādas nedienas ir piemeklējušas šo biļešu automātu tunelī starp Centrālo staciju un Centrāltirgu, tiek pieļauts, ka Rīgas satiksmes biļešu automātus apsēduši krāpnieki.

Nelielā raidījuma Bez Tabu eksperimentā šajā biļešu automātā un vēl vienā citā biļešu automātā atlikums tika izdots korekti.

Tikmēr Rīgas satiksme pārstāvji iesaka labāk izmantot bezskaidras naudas norēķinus šajos automātos – tie esot drošāki.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas