Rīgas satiksme par invalīda izraidīšanu no trolejbusa: Nav pamata domāt, ka bijis konflikts

0 komentāri
Rīgas satiksme par invalīda izraidīšanu no trolejbusa: Nav pamata domāt, ka bijis konflikts
Trolejbuss. Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Saistībā ar sociālajos tīklos izskanējušo informāciju, ka Rīgas satiksmes 15. maršruta trolejbusā biļešu kontrolieri no sabiedriskā transporta izraidījuši invalīdu bez apliecības, kontrolieriem prasīts paskaidrojums. Noskaidrojies, ka iemesla konfliktiem neesot bijis, portālam Skaties.lv pauda Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis.

“Rupja attieksme pret pasažieriem no Rīgas satiksmes darbinieku puses nav pieļaujama. Esam šo gadījumu izmeklējuši un pieprasījuši paskaidrojumu no kontrolieriem,” pauda uzņēmuma pārstāvis.

Viktors Zaķis, Rīgas satiksme pārstāvis:

Kontrolieri savos paskaidrojumos norāda, ka minētajā transportā esot bijuši divi cilvēki ratiņkrēslā – viens esot bijis transporta salona sākumā, uzrādījis dokumentus un pats izkāpis ārā tajā pieturvietā, kur viņu pārbaudīja. Kontroliere esot pateikusi paldies un viss. Otrs cilvēks esot braucis tālāk vēl pāris pieturas. Nekāda iemesla konfliktiem nav bijis.

Tāpat Rīgas satiksme aicina, ka gadījumā, ja pasažieriem ir papildu informācija par šo gadījumu, ziņot uz e-pastu: info@rigassatiksme.lv.

“Saskaņā ar normatīvajiem aktiem Rīgas satiksmei ir jāveic precīza pasažieru uzskaite, kas nozīmē, ka brauciena reģistrācija ir jāveic ikvienam pasažierim, arī tiem, kuriem ir piešķirta 100% atlaide. Tāpēc arī pasažieriem, kuriem ir piešķirta 100% atlaide, kontrolierim ir tiesības uzlikt soda naudu. Maksājot uz vietas, tie ir trīs eiro. Ja tiek rakstīts rēķins, par pirmo pārkāpuma reizi jāmaksā pieci eiro, un katru nākamo reizi arvien vairāk,” portālam sacīja V. Zaķis.

Jau rakstījām, ka Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma Rīgas satiksme kontrolieri no transporta izlikuši cilvēku ratiņkrēslā, jo viņam mājās bija palikusi invalīda apliecība, kā arī viņš nav nopīkstinājis e-talonu.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas