Rīgas rātsnamā cilvēki pulcējas uz labdarības tirdziņu

0 komentāri

Rīgas rātsnamā šodien simtiem cilvēku pulcēja labdarības tirdziņš, kuru tradicionāli rīko starptautiskais sieviešu klubs.

Tirdziņā jau, kā ik gadu, piedalījās ārvalstu vēstnieku kundzes, kuras bija pamatīgi gatavojušās šim labdarības pasākumam. Sākot ar tālo Japānu un beidzot ar Latvijas kaimiņiem, tirdziņā apmeklētājiem tika piedāvāti dažādi labumi no 25 valstīm. Visi labdarības tirdziņā iegūtie līdzekļi nonāks pie tiem, kuriem šobrīd palīdzība nepieciešama visvairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Starptautiskā sieviešu kluba Latvijā prezidente Ina Forande:
Mums ir 16 labdarības organizācijas, ar ko mēs strādājam kopā, varu minēt Irlavas bērnu nams, SOS bērnu ciemats, Auces namiņš, visi līdzekļi tiek novirzīti viņiem, jo par to algu nesaņemam.

Tirdziņa laikā notika arī dažādas labdarības izsoles, kuru laikā apmeklētāji var saņemt dažādas vērtīgas dāvanas. Taču galvenais mērķis ir palīdzēt tiem, kuriem klājas visgrūtāk. Pērn Ziemassvētku tirdziņā tika iegūti 26 tūkstoši eiro, kas aizceļoja kā palīdzība trūkumcietējiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas