Rīgas rātsnamā cilvēki pulcējas uz labdarības tirdziņu

0 komentāri
Rīgas rātsnamā cilvēki pulcējas uz labdarības tirdziņu
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Rīgas rātsnamā šodien simtiem cilvēku pulcēja labdarības tirdziņš, kuru tradicionāli rīko starptautiskais sieviešu klubs.

Tirdziņā jau, kā ik gadu, piedalījās ārvalstu vēstnieku kundzes, kuras bija pamatīgi gatavojušās šim labdarības pasākumam. Sākot ar tālo Japānu un beidzot ar Latvijas kaimiņiem, tirdziņā apmeklētājiem tika piedāvāti dažādi labumi no 25 valstīm. Visi labdarības tirdziņā iegūtie līdzekļi nonāks pie tiem, kuriem šobrīd palīdzība nepieciešama visvairāk.

Starptautiskā sieviešu kluba Latvijā prezidente Ina Forande:
Mums ir 16 labdarības organizācijas, ar ko mēs strādājam kopā, varu minēt Irlavas bērnu nams, SOS bērnu ciemats, Auces namiņš, visi līdzekļi tiek novirzīti viņiem, jo par to algu nesaņemam.

Tirdziņa laikā notika arī dažādas labdarības izsoles, kuru laikā apmeklētāji var saņemt dažādas vērtīgas dāvanas. Taču galvenais mērķis ir palīdzēt tiem, kuriem klājas visgrūtāk. Pērn Ziemassvētku tirdziņā tika iegūti 26 tūkstoši eiro, kas aizceļoja kā palīdzība trūkumcietējiem.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas