Rīgas rajona klientu apkalpošanas centrs pārcēlies uz jauno VID ēku

0 komentāri

Uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) jauno ēku pārceļas Rīgas rajona klientu apkalpošanas centra darbinieki, kas līdz šim strādāja Skanstes ielā 50/54, informē VID darbinieki.

Tāpat arī saistībā ar VID Pārdaugavas klientu apkalpošanas centra pārcelšanu uz Talejas ielu 1, Rīgā, no 5. augusta M.Nometņu ielā 39, Rīgā, klientu apkalpošana tiek pārtraukta. Turpmāk klientu apkalpošanas centra zemāk minētos pakalpojumus Pārdaugavā būs iespējams saņemt Eduarda Smiļģa ielā 46.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban Talejas ielā 1 jau darbojas un klientus apkalpo šādas VID struktūrvienības: VID Muitas pārvalde (tajā skaitā arī Muitas laboratorija), Nodokļu pārvalde, VID Lielo nodokļu maksātāju apkalpošanas centrs un Akcīzes pārvalde, Nodokļu parādu piedziņas pārvalde, Nodrošinājuma pārvalde, Personālvadības pārvalde, Stratēģiskās vadības lietu un sabiedrisko attiecību pārvalde, Finanšu pārvalde, Iekšējā audita daļa un Juridiskās pirmstiesas strīdu izskatīšanas pārvalde.

Jūlija sākumā darbu jaunajā VID ēkā ir uzsākusi arī Nodokļu kontroles pārvalde, un no 25.jūlija – Informācijas sistēmu drošības pārvaldības daļa.

Iepriekš mediji vēstīja, ka valstij par jaunās VID Mežaparka administratīvās ēkas nomu, apsaimniekošanu un komunālajiem maksājumiem nākamajos 30 gados varētu nākties tērēt ap 215,9 miljoniem latu jeb aptuveni 307,3 miljonus eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas