Rīgas namu pārvaldnieks piedāvā slēgt dalītu apkures rēķinu

0 komentāri

Rīgas namu pārvaldnieks informē, ka no 2014.gada 18.decembra piedāvās saviem klientiem iespēju slēgt vienošanos par dalītu apkures rēķina apmaksu. Tas nozīmē, ka apkures sezonas laikā klients katru mēnesi apmaksā 50% no apkures izmaksām, bet 50% samaksā pēc apkures sezonas beigām.

Vienošanās paredz, ka atlikušo summu pārvaldnieks sadalīs četrās vienādās daļās un iekļaus rēķinos no jūnija līdz septembrim. Visa apkures rēķinu summa klientam būs jāsedz pilnībā līdz 2015.gada 30.septembrim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai noslēgtu vienošanos par atlikto apkures maksājumu, dzīvokļa īpašnieks var vērsties jebkurā RNP Klientu apkalpošanas centrā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Iespēja vienoties, par atlikto maksājumu 50% apmērā no rēķina, būs pieejama tiem RNP klientiem – fiziskām personām, kuru kopējais parāds nepārsniedz 300 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas