Rīgas lidostā turpmāk stingrāk pārbaudīs bagāžu un tur būs jāierodas ātrāk

2 komentāri

No 1. marta lidostas pasažieriem jārēķinās, ka visās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu lidostās, tostarp Rīgas lidostā, būs jāierodas vismaz divas stundas pirms lidojuma, jo stāsies spēkā jauni drošības noteikumi, kas paredz lielāku pasažieru līdzpaņemto mantu kontroli.

Pēteris Tārs, VAS Starptautiskā lidosta Rīga pārstāvis:

Tas nozīmē to, ka pasažieriem, iespējams, nāksies nedaudz ilgāk aizkavēties šajās drošības pārbaudēs, bet tas noteikti neietekmēs gaidīšanas laiku tik drastiski kā tas bija 2006. gadā, kad tika ieviesta šķidrumu kontrole.

Tas, kāpēc šādi papildu drošības noteikumi tiek ieviesti, skaidrots ar ”apdraudējuma audita” rezultātiem. Šādi auditi ik gadu tiek veikti visā pasaulē, un šobrīd secināts, ka pirms iekāpšanas lidmašīnā nepieciešams vēl striktāk pārbaudīt pasažierus un viņu līdzi paņemtās mantas. Iespējams, ka tas saistīts ar pēdējo gadu aktualitāti – terorismu un tā draudiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā jaunie noteikumi skar drošību, tad sīkāka informācija par to, kas tieši tiks pārbaudīt un kuras personas varētu pārbaudīt pastiprināti, netiek atklāts. LNT Ziņu uzrunātie lidostas pasažieri jaunos drošības noteikumus vērtē pretrunīgi, bet ierašanos lidostā agrāk neuzskata par lielāko apgrūtinājumu.

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Daina
  0

  Daina

  Nevis ātrāk jāierodas, bet agrāk!

  05.02.2015 11:52

 • EX-RIX
  0

  EX-RIX

  nu pa lielam jau nekas nemainas, ta pat jau bija pirms tam, un ta pasaziere gan ir gudra, jebkuru somu kura ir iespejams kad ir kaut kas bistams var atvert vai nu ar vai bez pasaziera klatbutnes, (policijas klatbutne) gan jau ka baidas ka ieraudzis kadu vibratoru :D

  04.02.2015 16:41

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas