Autovadītājus nepatīkami pārsteidz netīrītais sniegs un milzu sastrēgumi Rīgas ielās

24 komentāri

Šī gada pēdējā darbadienā uz Rīgas ielām ir izveidojušies milzu sastrēgumi. Turklāt ielās netiek tīrīts sasnigušais sniegs, kas satiksmi padara vēl lēnāku.

Skaties.lv lasītāja Ieva iesūtījusi bildes no Karsta ielas, kur izveidojies milzu sastrēgums virzienā no centra. Lēnās satiksmes iemesls ir gan avārija, kas notikusi pirms Dienvidu tilta, gan sasnigušais sniegs. ”Kur tad ir tās sniega tīrīšanas mašīnas, par kurām runā Rīgas pilsēta,” brīnās Skaties.lv lasītāja, norādot, ka, pēc viņas aplēsēm, no Salu tilta līdz Dienvidu tiltam viņai būs jābrauc vismaz pusstunda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa arī iesūtījusi bildes no pieputinātās un sastrēgušās Krasta ielas.

Skaties.lv lasītājas Ievas iesūtītās bildes!

Laika ziņas

24 komentāri

TOP komentāri

 • iru
  0

  iru

  Vis ir ideali...

  03.01.2015 01:32

 • Karmists
  0

  Karmists

  Jautājumus jāuzdod RD, bet Ušakovs aizņemts ar kārtējo jauno sievu, bet Amerikam deļas...

  31.12.2014 02:04

 • abu Jibrael
  0

  abu Jibrael

  Piekrītu par tiem ČĪKSTĒTĀJIEM, iesaku viņiem sākt mācīties braukt ziemas apstākļos. Man personīgi ļoti patīk braukt pa piesnigušiem ceļiem, kamēr nav tās trakās sāls mašīnas visu sačakarējušas. Braucu šovakar no Rīgas uz Valmieru un priecājos par sasnigušo, balto ceļu, labi ka vēl nebija sasālījuši to.

  30.12.2014 23:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā