Rīgas ielās joprojām brīvi pieejams kriminalizētais ”spaiss”

1 komentārs

Uz vairākiem apgaismojuma, laternu stabiem, elektrības kastēm, mājām, tilta margām salīmētas uzlīmes, kurā vēstīts par interneta adresi www.legalen.net. Šajā vietnē ar lieliem burtiem rakstīts: ”Pie mums iespējams iegādāties Latvijas Republikā neaizliegtus augu maisījumus.” Kas tie par maisījumiem skaidroja Bez Tabu.

Izrādās, interneta vietne darbojas kopš oktobra sākuma. Tajā tirgoņi atvēzējušies ar vērienu. ”Neaizliegtos” maisījumus iespējams iegādāties, sākot no 20 gramiem līdz kilogramam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzdodoties par potenciālo pircēju, Bez Tabu komanda uzsāk sarunu ar pārdevēju. Pārdevējs atklāj, ka ar maisījumu tirdzniecību nodarbojas jau sen. Visi klienti vienmēr esot apmierināti. Preces piegādes shēma gan neliecina par ”neaizliegtu” vielu tirdzniecību.

Potenciālajam pircējam nauda par preci jāpārskaita caur banku. Pēc tam pārdevējs preci noslēpj norunātā vietā.

TV3 raidījums Bez Tabu veic pētījumu, kurā vēlas noskaidrot, cik pieejams ir aizliegtais ”spaiss”.

Kā izrādās, ”spaisu” var brīvi iegādāties arī pašā galvaspilsētas centrā. Vairāk skatieties pievienotajā video.

1 komentārs

TOP komentāri

  • lara
    0

    lara

    jaa rikjeevicham nav laika likvideet visur spaisus vinjam jaameklee savs partners un krievus dzenaat

    15.11.2014 11:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas