Rīgas Dzemdību namā pasaulē nākuši šogad jau piektie trīnīši

0 komentāri

Rīgas Dzemdību namā (RDN) pirmdien, 15.decembrī, rīdzinieku ģimenē pasaulē nākuši šogad Latvijā jau piektie trīnīši – trīs meitenītes, informēja RDN pārstāve Elza Lama.

Pirmā meitenīte dzimusi plkst. 9.44 un sver 2170 gramus, otrā meitenīte piedzima plkst. 9.45 un sver 1622 gramus, savukārt trešā meitenīte pasaulē ieradās plkst. 9.46 un sver 2168 gramus.

Jaundzimušie ir jau trešie trīnīši, kas gada laikā piedzimuši Rīgas Dzemdību namā. Šogad Latvijā pirmie trīnīši – divi zēni un meitenīte – piedzima 7. maijā. Savukārt otrie trīnīši šogad piedzima 10. maijā Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, bet trešie trīnīši arī sagaidīti Dzemdību namā 28. maijā. Ceturtie trīnīši piedzimuši 27. oktobrī Liepājā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas