Rīgas domes ceļu uzturētāji: Tas sniegs ļoti ātri sasniga

0 komentāri

Iedzīvotāju daudzās sūdzības par netīrītām ielām, apgrūtinātu pārvietošanos un sabiedriskā transporta kavēšanos saņemtas Rīgas domes atbildīgajās iestādēs. Tās devušas savu skaidrojumu, kādēļ sniegs netika notīrīts.

Pirmdien, 4. janvārī, tika sasaukta operatīvās vadības štāba sēde, lai spriestu par ātriem risinājumiem ceļu stāvokļu uzlabošanai. Tiesa gan, Rīgas domes vadība secinājusi – ārkārtas situācija nav izveidojusies, un ar šā brīža 49 tehnikas vienībām, viņuprāt, pilnībā pietiekot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ojārs Trauce, Rīgas domes Satiksmes departamenta ielu uzturēšanas daļas vadītāja p.i.:

Tas sniegs ļoti ātri sasniga. Mašīna nobrauca, nokaisīja, un nākamajā reizē automašīna tajā pašā vietā būs ne ātrāk kā pēc trīs stundām. Ja nepārtraukti krīt sniegs, tad sniegs var diezgan daudz sasnigt.

Foto: sniegs un putenis Latvijā


Pieņemts lēmums sākt naktī uz otrdienu izvest sašķūrēto sniegu ārpus pilsētas centra. Tāpat arī pakāpeniski uz dažām stundām plānots slēgt stāvvietas pilsētas centrālajā daļā, līdz mirklim, kamēr katru no tām atbrīvos no sniega.

Cilvēki šokā par netīrītajiem ceļiem; gatavi ”samesties” smiltīm un sālim tīrīšanai

Daļa Latvijas iedzīvotāju, kuriem ir automobilis, ir pamatīgi sašutuši, ka svētdien teju uz visiem Latvijas ceļiem braukšanas apstākļi bija tādi, ka pārvietoties varēja tikai ar grūtībām. Cilvēki sociālajos tīklos pauž viedokli, ka katrs varētu ”samesties” pa saujiņai smilšu un sāls, lai tikai ceļi tiktu notīrīti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas