Rīgas dome sola pilsētas ielas no sniega attīrīt divu līdz trīs dienu laikā

0 komentāri

Kopš vakardienas karstākā sarunu tēma Rīgā ir pēkšņi uzsnigusī milzu sniega sega, kas galvaspilsētā sasniegusi 25 centimetru atzīmi. Autovadītāji ir dusmīgi, jo pašvaldība nespēj tikt galā ar ceļu tīrīšanu. Domnieki sola naktī sākt sniega izvešanu, un nepieciešamības gadījumā pat evakuēt uz ielām atstātos automobiļus.

Sniega kaudzes sastumtas pat pie Brīvības pieminekļa un citviet centrā, teju katras ielas malā. Svētdienas vakarā gan atbildīgie dienesti īsti nespēja tikt galā ar pēkšņo dabas stihiju, kā rezultātā teju visas ielas bija pārvērtušās sniegotā klajumā. Tas nokaitināja daudzus šoferus, kuri steidza iemūžināt, cik piesnigušas ir maģistrālās pilsētas ielas, piemēram, Brīvības iela. Citi tikmēr izmantoja iespēju pa ielām paslēpot. Pašvaldībā gan skaidro, ka tika darīts viss iespējamais, lai ceļus satīrītu.

Foto

Jau šonakt, naktī uz 5. janvāri, pašvaldība sola sākt sniega kaudžu izvešanu no Rīgas ielām. Tās nogādās Zaķusalā, Rumbulā un citviet pašvaldības teritorijās. Taču, lai kārtīgi iztīrītu ielas, domei var nākties spert visai radikālus soļus.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas