Rīgas dome sola pilsētas ielas no sniega attīrīt divu līdz trīs dienu laikā

0 komentāri

Kopš vakardienas karstākā sarunu tēma Rīgā ir pēkšņi uzsnigusī milzu sniega sega, kas galvaspilsētā sasniegusi 25 centimetru atzīmi. Autovadītāji ir dusmīgi, jo pašvaldība nespēj tikt galā ar ceļu tīrīšanu. Domnieki sola naktī sākt sniega izvešanu, un nepieciešamības gadījumā pat evakuēt uz ielām atstātos automobiļus.

Sniega kaudzes sastumtas pat pie Brīvības pieminekļa un citviet centrā, teju katras ielas malā. Svētdienas vakarā gan atbildīgie dienesti īsti nespēja tikt galā ar pēkšņo dabas stihiju, kā rezultātā teju visas ielas bija pārvērtušās sniegotā klajumā. Tas nokaitināja daudzus šoferus, kuri steidza iemūžināt, cik piesnigušas ir maģistrālās pilsētas ielas, piemēram, Brīvības iela. Citi tikmēr izmantoja iespēju pa ielām paslēpot. Pašvaldībā gan skaidro, ka tika darīts viss iespējamais, lai ceļus satīrītu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Jau šonakt, naktī uz 5. janvāri, pašvaldība sola sākt sniega kaudžu izvešanu no Rīgas ielām. Tās nogādās Zaķusalā, Rumbulā un citviet pašvaldības teritorijās. Taču, lai kārtīgi iztīrītu ielas, domei var nākties spert visai radikālus soļus.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas